Co Vás zrovna
zajímá.

Rozhodnutí o naložení s hospodářským výsledkem u kapitálových společností: Jak se vyhnout častým chybám?

Blíží se lhůta pro schválení účetní závěrky a naložení s hospodářským výsledkem bude jedna ze zásadních otázek k vyřešení. Samotný proces schválení účetní závěrky a rozhodnutí o naložení s hospodářským výsledkem není zas tak komplikovaný, nicméně i tak se v praxi velmi často opakují procedurální i obsahové chyby, které mohou mít až fatální důsledek pro společnost.

Kolegové Tadeáš Petr, Martin Heinzel a Eliška Vítková si pro Vás proto připravili přehled základních informací a doporučení v souvislosti s rozhodováním o naložení s hospodářským výsledkem u kapitálových společností, ve kterém se mimo jiné dozvíte, zda je nutné schválit účetní závěrku, jakým způsobem lze rozhodnout o dosaženém hospodářském výsledku, jaké jsou limity rozhodování o rozdělení a vyplacení zisku, jaké hrozí případné sankce a další.

V PEYTON legal Vám jsme při řešení schválení účetní závěrky a rozhodnutí o naložení s hospodářským výsledkem a související problematiky plně k dispozici, neváhejte se na nás kdykoli obrátit.

Pro více informací klikněte na obrázek níže.

 

www.peytonlegal.cz

 

17. 6. 2024

Zpět na články