Zkušený tým
našich advokátů
poskytuje
komplexní
právní služby.

O nás

PEYTON legal je česká advokátní kancelář. Zkušený tým advokátů PEYTON legal poskytuje komplexní právní služby, především v oblasti obchodního a závazkového práva pro české i zahraniční klienty.

Managing partner PEYTON legal, Martin Hájek, působil v letech 2008 – 2018 jako společník advokátní kanceláře HÁJEK ZRZAVECKÝ a jeho stěžejní specializací jsou M&A, restrukturalizace, kapitálové trhy a právo obchodních korporací. Před tímto obdobím pracoval Martin Hájek 10 let jako senior advokát v advokátní kanceláři Kocián Šolc Balaštík.

PEYTON legal disponuje širokou sítí spolupracujících poradenských společností v oblasti daní, účetnictví, znaleckých služeb, real estate a dalších specializovaných služeb.

Veškeré právní služby poskytuje PEYTON legal na profesionální úrovni v češtině, angličtině a ruštině.

Náš tým

Naše aktivity
#

Rolnička

Rolnička je křesťanské denní centrum poskytující sociální, vzdělávací, terapeutické, pracovní a rehabilitační služby šité na míru dětem a dospělým s různými typy postižení a jejich rodinám. My se podílíme na projektu Naberte sil, který lidem s postižením nabízí odlehčovací pobyty.

Více

#

Potravinářská komora ČR

Jsme členem Potravinářské komory ČR, což je zájmové sdružení právnických osob z odvětví potravinářského průmyslu. PK plní funkci zájmového neziskového sdružení pro všechny potravinářské obory a obory zpracování zemědělských produktů.

Více