Co Vás zrovna
zajímá.

Vojtěch Mikšík – nový koncipient PEYTON legal

Novým kolegou, který se připojil k našemu právnickému týmu, je Vojtěch Mikšík.

Vojtěch získal svůj titul na Právnické fakultě Masarykovy univerzity, a již od samotných studentských let se věnoval právu a podnikání. Tato kombinace studia a praxe mu umožnila vybudovat silný základ v oblastech, jako je právo obchodních korporací, závazkové právo mezi podnikateli, M&A a právo nemovitostí.

Jeho víceletá praxe v advokátních kancelářích po celé České republice mu umožnila získat cenné zkušenosti a hlubší porozumění různým aspektům právního odvětví. Jeho specializací jsou právní otázky týkající se obchodních společností, stejně tak jako oblast závazkového práva mezi podnikateli, což zahrnuje smluvní jednání, vyjednávání a řešení sporů.

Vojtěch je advokátním koncipientem, který nejenom rozumí právním detailům, ale díky své praxi také chápe potřeby a požadavky našich klientů.

Mimo práci má Vojtěch různé zájmy, jako rekreační sport, sledování filmů a seriálů či procvičování šedých mozkových buněk při šachových partiích.

Jsme rádi, že máme Vojtěcha ve svém týmu, a jsme si jisti, že jeho právní znalosti a angažovanost budou prospěšné pro naše klienty i náš tým.

 

www.peytonlegal.cz

 

27. 10. 2023

Zpět na články