Co Vás zrovna
zajímá.

Úspěšná transakce – prodej podílů na post-produkční společnosti PFX

PEYTON legal zastupovala dosavadní majitele při prodeji podílů na přední post-produkční společnosti PFX s.r.o. investiční skupině Genesis Capital.

Společnost PFX se sídlem v Praze je významným poskytovatelem kreativních řešení pro různé mediální platformy. S mezinárodním týmem 160 zkušených profesionálů a čtyřmi moderními pobočkami se PFX řadí mezi přední společnosti nabízející vizuální efekty, animace, reklamní kampaně a služby postprodukce. Genesis Private Equity Fund IV, fond společnosti Genesis Capital, se spojil se zakladateli a získal ve společnosti významný podíl. Obě strany jsou odhodlány posunout hranice kreativity a inovace v dynamickém světě médií a zábavy a rozvíjet nové možnosti pro klienty hledající kvalitní kreativní řešení. Společným cílem je kombinací organického rozvoje a akvizic vytvořit předního hráče ve střední a východní Evropě.

PEYTON legal poskytla prodávajícím kompletní právní servis spočívající ve vyjednání transakční dokumentace a řešení všech souvisejících právních otázek.

Na transakci se podílel zkušený team M&A právníků ve složení Tadeáš Petr a Martin Heinzel.

Děkujeme klientům za příležitost podílet se na této významné transakci a přejeme oběma stranám úspěšnou spolupráci a rozvoj značky PFX.

 

 

www.peytonlegal.cz

 

10. 10. 2023

Zpět na články