Co Vás zrovna
zajímá.

PEYTON legal darovala komunikační vybavení pro Nemocnici Jindřichův Hradec

Naše advokátní kancelář darovala komunikační zařízení – tablety včetně příslušenství v podobě power bank a speciálních držáků – oddělení následné a rehabilitační péče Nemocnice Jindřichův Hradec.

PEYTON legal darovala komunikační vybavení pro Nemocnici Jindřichův Hradec 1

Nacházíme se již rok ve stavu, kdy většina nemocničních oddělení z důvodu ochrany svých pacientů zavedla zákaz návštěv. Zejména starší a dlouhodobě nemocní a léčení pacienti trpí nemožností konání návštěv se svou rodinu a nadto často nemají dostatečné prostředky, aby mohli být s rodinou v kontaktu pomocí telefonu či jiného zařízení. „Darovat tablety jsme se rozhodli za účelem umožnění kontaktu dlouhodobě léčených starších pacientů s jejich rodinami ve snaze zachovat jejich sociální kontakty v době pandemie COVID-19 a i po ní,“ rozvíjí myšlenku Jakub Málek, partner PEYTON legal.

Z důvodu pandemie COVID-19 i darování proběhlo na dálku. Darovaná zařízení PEYTON legal nakoupila a zaslala Nemocnici Jindřichův Hradec poštou. Pracovníci nemocnice následně zařízení zprovoznili a zavedli do praxe. Daru si na Oddělení následné a rehabilitační péče Nemocnice Jindřichův Hradec velmi váží a nás těší, že jsme mohli pomoci dobré věci.

„Velice děkuji PEYTON legal za sponzorský dar. Z důvodu dlouhodobě zakázaných návštěv v nemocnici naši pacienti strádají sociální izolací. Někteří z nich nejsou schopni vzhledem k celkovému zdravotnímu stavu obsluhovat ani mobilní telefon a zůstávají tak zcela odříznuti od rodiny a svých blízkých. Videohovory sice nenahradí osobní blízkost, obejmutí a stisk ruky, ale i tak pro ně znamenají velký přínos. U těchto pacientů pozorujeme viditelné zlepšení nálady a zmírnění stresu z dlouhodobé hospitalizace. Naši klienti díky daru získali možnost komunikovat s blízkými bez ohledu na geografickou vzdálenost, ať už s rodinou bydlící byť jen pár set metrů od nemocnice, tak např. s vnučkou pobývající toho času na Novém Zélandu,“ hodnotí použití darované zařízení v praxi vedoucí lékařka oddělení, MUDr. Andrea Přerovská.

 

Věříme, že využívání tabletů bude ze strany pacientů nacházejících se v nelehké živnotní situaci příjemným odreagováním a přiblíží je jejich rodinám.

 

Pacientům přejeme brzké uzdravení!

 

www.peytonlegal.cz

 

19. 04. 2021

 

 

Zpět na články