Co Vás zrovna
zajímá.

💜 Giving Tuesday 💜 – Sbírka pro Azylový dům sv. Terezie v Karlíně

Ani tento rok tomu není jinak a PEYTON legal v rámci Giving Tuesday zorganizovala sbírku oděvů pro Azylový dům sv. Terezie v Praze – Karlíně.

Azylový dům sv. Terezie v Praze – Karlíně zastává čtyři hodnoty a to DŮSTOJNOST, SOLIDARITU, SUBSIDIARITU a POCTIVOST a poskytuje lidem ubytování a pomáhá jim využít svých schopností za účelem změnit těžkou životní situaci, ve které se nacházejí a dosáhnout tak samostatnosti.

Jelikož minulý rok byl velmi úspěšný, PEYTON legal vedle svých pracovníků opět požádala o zapojení se do sbírky celý rozsáhlý areál Futurama Business Park, kde PEYTON legal sídlí.

Rádi bychom nesmírně poděkovali sousedům, kteří do sbírky přispěli, a to Casale Project, Algotech, Roche, YOUPLUS, OM Consulting, Deutsche Börse, Teva, Scope, VZP ČR, Doosan Lenties, Parexel, Mercuri International, Clearstreatm, Effectix, BASF a M2C!

 

 

Na základě seznamu věcí poskytnutého azylovým domem, mohli dárci nosit pro ně již nepotřebné oblečení na recepci jedné z budov v areálu. Oblečení muselo být vyprané a vyžehlené. Na seznamu bylo hlavně zimní oblečení jako např. teplé bundy, rukavice, čepice, svetry, ale také zimní boty.

Celkem se podařilo nasbírat desítky tašek oblečení, které pak managing partner PEYTON legal, Jakub Málek, společně s office manažerkou PEYTON legal, Patricií Chudáčkovou, na (štědré) úterý 29. 11. 2022 dovezli do Azylového domu Sv. Terezie v Praze.

Jsme nesmírně rádi, že jsme mohli pomoci a přejeme jak zaměstnancům Azylového domu sv. Terezie, tak lidem, kteří využívají jejich pomoci co nejpříjemnější prožití svátků vánočních a do nového roku mnoho úspěchů.

 

 

Zpět na články