Co Vás zrovna
zajímá.

Giving Tuesday – Sbírka PEYTON legal pro Azylový dům sv. Terezie v Karlíně

Již třetí rok v řadě pořádáme při příležitosti Giving Tuesday a v rámci naší spolupráce s Asociací společenské odpovědnosti, která od roku 2016 Giving Tuesday v Česku zastřešuje, sbírku pro Azylový dům sv. Terezie v Karlíně.

Tento rok rozšiřujeme sbírku o trvanlivé potraviny jako např. konzervy, čínské a instantní polévky či paštiky a pomazánky, ale také o hygienické prostředky. Můžete přinést sprchové gely, mýdla, zubní pasty, kartáčky na zuby, včetně ručníků i osušek.

Co se týče ošacení, nejvíce je zapotřebí spodní prádlo, ponožky, podprsenky, trička, kalhoty, tepláky, kraťasy, mikiny, svetry, bundy podzimní či zimní, pásky, boty (vše by mělo být pro každodenní nošení, tzn. plesové šaty, boty na podpatku, saka, společenské boty…neupotřebí).

Dále také stany, spacáky a karimatky.

Do sbírky se může zapojit kdokoli z řad nájemců Futurama Business Park, našich klientů, ale i další osoby. Možnost pomoci není upřena nikomu!
Využijte příležitosti nasytit hladové či darovat oblečení, které Vám již nepřináší užitek či radost a dejte mu tak nové poslání a smysl.

Pokud darujete oblečení, musí být, prosím, vyprané a vyžehlené.
Vše přineste nejpozději do pátku 24. listopadu na recepci budovy D v komplexu Futurama Business Park.

Společnými silami můžeme tento den udělat výjimečným pro mnoho lidí, kteří se často ne vlastní vinou ocitli na ulici a my jim tak pomůžeme postavit se na vlastní nohy.

Každý dar se počítá!

 

www.peytonegal.cz

 

30. 10. 2023

Zpět na články